חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

רעיונות לערב גיבוש


אומרים שרעיון טוב יכול להיות שווה זהב, לפעמים כל מה שצריך זה רעיון טוב וזו בדיוק הבעיה, כי יותר מהיכולת להוציא את הרעיון לפועל, קשה להביא רעיון טוב שיהיה מוסכם על כולם. זה נכון במקרים רבים ובפרט כשצריך לעלות רעיונות לערב גיבוש או רעיונות לימי גיבוש.

לפני שתחילו להציג שורה של רעיונות לימי גיבוש, אנחנו נסביר למה בכלל יש צורך בימי גיבוש ויתרה מזו, כיצד אפשר להפוך את הרעיון לבר ביצוע כמה שיותר מהר וטוב. נתחיל מהשאלה בשביל מה צריך ערב גיבוש או יום גיבוש, למי זה טוב?

בדרך כלל נהוג לערוך ימי גיבוש לעובדים או לצוותים מסוימים מתוכם, תלוי בכמות העובדים במקום. הרעיון של ימי גיבוש הוא להוציא את העובדים או את הצוות מתוך השגרה המוכרת שלהם במקום העבודה, ולהעניק להם ערב או יום בו הם יכולים ליהנות מערב שונה, חד פעמי, ייחודי. כך הם גם זוכים להכיר אחד את השני לא בתחום העבודה, גם זוכים להוקרה מצד מקום העבודה, שכן הערב הזה ממומן על ידו, וכן הם זוכים לצאת מהשגרה, דבר שהוא לא תמיד אפשרי במסגרת העבודה השוטפת.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, ימי גיבוש הם דבר טוב לא רק לעובדים אלא גם למקום העבודה, שכן הוא זוכה בעובדים יותר מגובשים אך גם בעובדים שמרגישים הרבה יותר הזדהות עם מקום העבודה, הם מרגישים הוקרת תודה מסוימת למקום, הם מרגישים חלק ממנו וגאים בכך. מקום עבודה שדואג לעובדים שלו תמיד יהיה ברמה טובה יותר ממקום עבודה שמתייחס לעובדים שלו כמספרים או פיונים שאפשר להחליף.

ניתן לגבש רעיונות לערב גיבוש בשתי דרכים. הדרך הראשונה היא באמצעות מינוי עובד מסוים שיחליט ביחד עם צוות מצומצם על הרעיון שיצא לפועל. כך אומנם מטילים על גורם מסוים להחליט בשביל כולם אך מצד שני מונעים מצב של חוסר החלטה. הדרך השנייה היא באמצעות הצבעה והסכמה לקבל את דעת הרוב. אז כל העובדים נוטלים חלק בהחלטה.

אם אתם רוצים לשמוע רעיונות לערב גיבוש כולל רעיונות לגיבוש צוות מנהלים, אתם מוזמנים לפנות אלינו, טיול פלוס פארק יקום, אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים בנושא. אצלנו תיהנו מרעיונות לימי גיבוש בנושאים שונים. כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים והצוות שלנו ישמח לעזור לכם למצוא רעיונות ולהוציא אותם לפועל בצורה הטובה ביותר. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il