חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

רעיונות לימי כיף לעובדים


בעבר, לפני מספר עשורים, חברות ממשלתיות או חברות שהיו שייכות להסתדרות היו נוהגות לקחת את העובדים שלהם לטיולים וימי כיף, כחלק בלתי נפרד מהסכמי העבודה שלהן איתם. בחברות פרטיות זה פחות היה נפוץ מסיבות שונות. אך בשני העשורים האחרונים אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חברות, הן גדולות והן קטנות, אשר מארגנות ימי גיבוש וכיף לעובדים וכיום זה הפך להיות סטנדרט בלא מעט ענפים במשק.

יש מספר הסברים מדוע טיול גיבוש לעובדים או יום כיף, צריך להיות חלק בלתי נפרד משגרת העבודה, למעשה יש הסבורים שמדובר בימים ובאירועים לא פחות חשובים מהעבודה עצמה.

ראשית, טיול גיבוש לעובדים אכן מאפשר להם להתגבש לכדי קבוצה אחת. נכון שבמקרים רבים מדובר בעובדים שמכירים אחד את השני במשך שנים והם גם עובדים אחד עם השני שעות רבות, אך היציאה מתוך האזור המוכר של מקום העבודה מאפשרת להם להכיר אחד את השני בצורה אחרת ובכך ליצור קשר עמוק וטוב יותר אחד עם השני, קשר שיבוא לידי ביטוי בעתיד גם במקום העבודה.

שנית, יש הסבורים שהקשר של העובדים אל מקום העבודה יתחזק ככל שיהיה להם יותר ימי גיבוש וכיף. העובד מעוניין לקבל ממקום העבודה שלו, לא רק משכורת טובה או בונוס יפה אלא גם יחס נאות, ואחת הדרכים להראות זאת היא באמצעות טיול גיבוש לעובדים, יום כיף בבריכה, ארוחה טובה ועוד.

נקודה נוספת שצריך לשים אליה היא התחרות במשק. חברות רבות, בעיקר צעירות או חברות עשירות, מציעות לעובדים שלהם ימי גיבוש וכיף. אם החברה בה פרט מסוים עובד לא מעניקה לו את זה, בעוד שהחברה של החבר שלו כן מעניקה לו את זה, זה עלול ליצור תחושה לא נעימה אשר תגרום לו לעבוד בצורה פחות טובה.

נקודה אחרונה, ימי גיבוש וכיף היא דרך טובה לשבור שגרה ולהחזיר לעובדים את המרץ לקראת פרויקט חדש בעבודה, תקופה חדשה, או אפילו בשביל לחזור אל השגרה היומיומית הרגילה.

אם אתם רוצים לשמוע רעיונות לימי כיף לעובדים, אתם מוזמנים לפנות אלינו טיול פלוס פארק יקום, אצלנו תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לימי גיבוש וכיף, כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולהציע בפניכם מגוון רעיונות ייחודים. אתם יכולים לפנות אלינו דרך הטלפון או האתר. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il