חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

פעילויות לגיבוש


מה הן השיטות הטובות ביותר לגבש עובדים או חברים? מה המיוחד בפעילויות הגיבוש? איך בוחרים את פעילויות הגיבוש? אילו פעילויות ניתן למצוא בטיול פלוס? למה לבחור דווקא הפעילויות של טיול פלוס?

אחת הדרכים היעילות והנכונות ביותר להגיע לתוצאות טובות יותר ולמקסם את יכולות החברה או העסק שלכם היא גרום לעובדים ולכל הגורמים הפועלים במקום לאהוב להיות אחד עם השני. גיבוש חברתי נכון ומועיל יעזור לשיפור מצב הרוח הפרטי של כל אחד ואחת וכמו כן יתרום לשיפור האווירה הכללית בארגון שלכם. חוויות של יום כיף בטיול פלוס יישארו במחשבותיהם ובליבותיהם של המשתתפים לאורך תקופה ארוכה.

ללא ספק פעילויות לגיבוש מוכיחות את עצמן בכל פעם מחדש. אולם בכדי לקיים את האירוע החברתי הטוב והמוצלח ביותר יש לקבל את חוות הדעת והתכנון של אנשי המקצוע המעולים ביותר בתחום זה. טיול פלוס מציעה את צוות המדריכים וכמו כן את הצוות הניהולי המקצועי ביותר לטובת התאמת האירוע הנכון ביותר עבורכם.

פעילויות לגיבוש חברתי או משפחתי בטיול פלוס על שפת אגם יקום יתבססו על הניסיון הרב שנרכש. הצוות המקצועי של טיול פלוס ילמד את הצרכים וכמו כן את הרצונות של משתתפי האירוע על מנת להתאים את אופי וסוג הפעילות. כמו כן ניתן לשלב את אותן פעילויות לגיבוש עם ארוחות בוקר וערב מפנקות. הפעילויות של טיול פלוס מתקיימות במרכז (עשרים דקות מתל אביב) ונוחות לארגונים ומשפחות מכל רחבי הארץ.

ימי גיבוש במרכז? טיול פלוס לשירותכם!
עבור טיול פלוס ארגון אירועים לעובדים ומשפחות זו מומחיות ואומנות. לאורך השנים נרכש כאמור הרבה מאוד ידע וכמו כן הרבה מאוד ניסיון בארגון אירועים לחברות ענק וכמו כן למשפחות מצומצמות. בין היתר ניתן למצוא בין לקוחות טיול פלוס חברות וארגונים כמו: בנק לאומי ודיסקונט, פלאפון ואורנג', מפעלי ים המלח, מכתשים ועוד.

יום גיבוש לחברות? אילו פעילויות ניתן לרכוש בטיול פלוס?
מגוון עשיר של פעילויות לטובת גיבוש מחלקתי או לכל צורך אחר כמו: טיולי רייזרים, מטווח ירי בכדורי צבע, פעילויות גיבוש וחוויה ODT, הרצאות ועוד. כל הפעילויות באחריות מלאה ולשביעות רצון המשתתפים. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il