חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

פעילויות גיבוש לנוער


מדוע חשוב לקיים פעילויות גיבוש לנוער? מי יכול ליהנות מפעילויות טיול פלוס? מה עוד ניתן לרכוש במסגרת יום הפעילות? איך בוחרים היכן לקיים אירועי גיבוש לנוער?

כל מסגרת באשר היא מצריכה מידי פעם יציאה מהשגרה וחווית חוויות שונות מהמקובל ביום יום. בין אם אלו לוחמי צהל או עובדי חברות הייטק וכמו כן תלמידים המשקיעים שעות רבות מידי יום בלימודים. שבירת בשגרה היא ללא ספק הפתרון האולטימטיבי כנגד השחיקה. על כן חשוב מאוד לקבל את הייעוץ המתאים ביותר ולבנות את התוכנית המעניינת והמרתקת ביותר עבור כל סוג של קבוצה.

פעילויות גיבוש לנוער יכולות היות מורכבות מאין סוף רעיונות ואטרקציות. לימי הכיף של טיול פלוס יש יתרונות רבים וייחודיים ביותר, על מנת לדעת ולנצל את כל הטוב שיש למקום להציע חשוב מאוד לתאם ציפיות בשיתוף עם הצוות המקצועי של טיול פלוס ולבנות את התוכנית המתאימה ביותר הן במסגרת התקציב וכמו כן להתאימה לצרכים ולאופי המשתתפים, לגילם ולמטרה שמה התכנסו במתחם פארק יקום.

חשוב מאוד לדעת כי כל המתקנים וכמו כן כל הפעילויות הינן פעילויות בטוחות ביותר. כל מסלול ואטרקציה נבדקים ומאושרים לשימוש. כמו כן מדריכי טיול פלוס פזורים בכל אחד מהמתקנים להסברים והשגחה על פעילות הילדים והבוגרים.

טיול פלוס מציעה במסגרת פעילויות גיבוש לנוער ולבוגרים פינוקים רבים נוספים כמו ארוחות בוקר, צהריים וערב. ניתן לשלב עם הפעילות הרצאות באולם הכנסים המרשים שנמצא על שפת אגם יקום.

ימי גיבוש ביקום? למה דווקא שם?
על מנת שהאירוע שלכם יהיה מושלם צריכים להתקיים מספר תנאים והראשון הוא גישה נכונה ונוחה. פארק יקום נמצא במרחק של לא יותר מעשר דקות נסיעה מהרצליה ומותאם לפעילות של גופים וארגונים מכל קצות הארץ. כמו כן בטיול פלוס מקפידים על שירות ויחס אישי.

משחקי גיבוש לנוער? מה הן פעילויות טיול פלוס?
כאמור מבחר גדול ומרשים של פעולות גיבוש כמו רכיבה משותפת על רייזרים מאובזרים ובטוחים לשימוש, משחקים מרתקים בכדורי באבל מתנפחים, מטווחי ירי ברובי צבע, קיר טיפוס, אומגה ועוד. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il