חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

ערב כיף לעובדים


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:


מה היא הדרך הנכונה ביותר לארגן ימי כיף לעובדים שלכם? מה היא המשמעות של ארגון ערבי כיף לעובדים? היכן הכי מומלץ לבלות ערב חוויתי עם החברים והעובדים? למה דווקא טיול פלוס?

אין ספק כי על מנת לגרום לשיתוף פעולה פורה יותר בין הצוות המקצועי במקום עבודה כזה או אחר מומלץ מאוד לבצע פעילויות אשר שוברות את השגרה היום יומית המתישה. על פי הניסיון הרב הוכח מעבר לכל ספק כי ימי גיבוש חברתיים תורמים מאוד לעובדים ומשם ההשלכות על יכולת הביצוע של העובדים במקום העבודה ישירות וברורות.

ערב כיף לעובדים יש לבחור בקפידה וכאמור להתאים את ערבי הכיף לאופי העובדים והמשתתפים באירוע. כמו כן חשוב מאוד לדעת ולבחור את מקום האירוע על פי הנוחיות של משתתפיו. טיול פלוס מאפשר מגוון מרשים ביותר של פעילויות במרחק נסיעה של לא יותר מעשרים דקות מתל אביב.

כמו כן חשוב ומומלץ ביותר לגוון את הפעילויות השונות עם ארוחות מפנקות וכמו כן עם הרצאות של טובי המרצים. בטיול פלוס יעמידו לערב כיף לעובדים שלכם את המתחם המרשים והנוח ביותר לארוחות מפנקות ביותר הכוללות ארוחות בוקר וכמו כן ארוחות צהריים וערב.

כאמור את ההרצאות של אותו ערב כיף לעובדים או של כל פעילות אחרת ניתן לקיים באולם הכנסים המיוחד של טיול פלוס על שפת אגם יקום. כל הפעילויות במתחם פארק יקום הינן פעילויות בטוחות ביותר ומאפשרות חוויה מושלמת.

יום כיף לחברה במרכז? טיול פלוס לרשותכם!
כאמור מגוון מרשים ורחב של פעילויות המותאמות לכל הגילאים. מתחם גדול הכולל בתוכו מדשאות מרשימות ושטחי זולה למנוחה וכיף, טיולי רייזר בדיונות של חוף ים בארסוף, משחקים משעשעים בעזרת הבאבל פוטבול הכולל משחק כדורגל משעשע, קיר טיפוס, אומגה ועוד.

מחפשים רעיונות לימי כיף לעובדים? נסו את הרעיונות של טיול פלוס!
בניסיון והידע הרב שהצטבר לאורך השנים מאפשר לטיול פלוס לארגן את הפעילויות השונות בהתאמה מושלמת לצרכים ולרצונות שלכם. פעילויות גיבוש לעובדים וכמו כן פעילויות למשפחות וארגונים באחריות מלאה ועם המון אהבה ומסירות. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il