חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

ערב כיף לעובדים


אם תשאלו עובדים מה הדבר האחרון שהם רוצים, זה שיבקשו מהם להגיע לאירוע שלא בשעות העבודה. הרי אם הם מבלים יום שלם במקום העבודה, אין שום סיבה שגם בזמנם החופשי הם יצטרכו ליטול חלק בפעילות של מקום העבודה.

לכן אם רוצים לארגן ערב כיף לעובדים, הוא צריך להיות מאוד מושקע, ערב בלתי נשכח שהעובדים ייהנו ממנו בכל רגע ויזכרו אותו. זה יכול להיות ערב כיף במקום מסוים עם פעילות ספציפית וזה יכול להיות טיול גיבוש לעובדים שנמשך עד הערב או טיול של ערב, כמובן.

בדרך כלל, הרעיון של ערב כיף לעובדים, בדומה לימי גיבוש וכיף אחרים, הוא להוציא את העובדים משגרת העבודה, מהסביבה המוכרת, ולתת להם ליהנות אחד בחברת השני במקום אחר, לא מוכר. כל זה כשאין דיסטנס בין העובדים בדרגות השונות וכן בין העובדים למנהלים. זו הסיבה שערב כיף לעובדים כולל לא פעם דברים שיכולים להיחשב כהיתוליים או דברים שביום יום, סביר להניח, שמרבית העובדים לא עושים. למשל, תחפושות, קריוקי, משחקי חברה ועוד.

אחת הדרכים לארגן ימי גיבוש וכיף ובתוכם גם ערב כיף לעובדים, היא לקחת אותם אל מקום רחוק, הרחק ממקום העבודה. למשל, לקחת אותם לטיול בטבע, חוף ים, פארק שעשועים ועוד. מקום שאיננו מזכיר בדבר את אזור העבודה, מקום שמאפשר לכל אחד מהעובדים להתנהל אחרת, בצורה חופשית ונעימה.

דוגמא טובה לכך הוא טיול גיבוש לעובדים. טיול כזה יכול להיות לירושלים, מצדה, ים המלח, אילת, הכנרת ועוד מגוון אזורים בארץ. הרעיון הוא שבמהלך הטיול (שנמשך יום אחד לרוב), העובדים יוכלו לטייל, לשמוע את ההיסטוריה של המקום, ליהנות ממסעדה מקומית, וכן לבצע קניות בשוק מקומי או בחנויות המקומיות.

על מנת לארגן ערב כיף לעובדים או טיול גיבוש לעובדים, יש להיעזר בחברה מקצועית שמתמחה בארגון ימי גיבוש וכיף מסוגים שונים. חשוב לבדוק האם החברה הפיקה בעבר ימים וטיולים שכאלה ושאכן יש לה את כל הכלים לשם כך.

אם אתם מחפשים חברה שכזו, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. חברת טיול פלוס פארק יקום, מזמינה אתכם לשמוע על הפעילויות השונות שאנחנו מארגנים לחברות בסדרי גודל שונים. אתם יכולים ליצור איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם לארגן יום כיף בלתי נשכח. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים כולל הצעות מחיר אטרקטיביות. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il