חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

ערבי גיבוש במרכז


מה היא המשמעות של ערבי הגיבוש? מי זקוק לערבי גיבוש? איך מתאימים את סוג הפעילות למשתתפים? אילו עוד פינוקים ניתן לשלב בפעילויות טיול פלוס? היכן נמצא פארק יקום?

חברות רבות וארגונים גדולים ונחשבים ביותר ברחבי העולם הבינו והפנימו כבר מזמן כי על מנת לגרום לעסק או לחברה שלהם להצליח הם זקוקים לכוח אדם רענן ורעב להצלחה. ארגונים גדולים כמו מייקרוסופט או גוגל משקיעים מאמצים רבים על מנת לאפשר לעובדיהם את החוויות המרתקות ביותר. חוויה בלתי נשכחת הינה חוויה חיובית שתיזכר בזיכרון האישי וקולקטיבי של עובדי המקום לאורך זמן.

אין ספק כי ערבי גיבוש במרכז הארץ על גדות אגם יקום הינן ערבי גיבוש אשר ישאירו טעם של עוד ויהיו חקוקים בזיכרונם של המשתתפים כחוויה יוצאת מן הכלל. הצוות המקצועי של טיול פלוס רכש את כל הידע והניסיון הנדרש על מנת לאפשר לכל משתתף באירוע כזה או אחר המתקיים במתחם האטרקציות של פארק יקום שעות של הנאה וכיף בלתי נשכחים.

כמו כן ערבי גיבוש במרכז אינם רק עניין של חוויה גופנית על ידי שימוש בכל המתקנים שיש לטיול פלוס להציע, אלא גם חוויה אינטלקטואלית ומנטאלית. ניתן לשלב בין יתר הפעילויות של אותם ערבי גיבוש במרכז הרצאות מרתקות המתקיימות באולם ההרצאות על שפת אגם יקום, עיסויים מפנקים וכמו כן חוויה קולינארית בצורת ארוחה מפנקת.

אירועי חברה ביקום? טיול פלוס למענכם!
על מנת לקיים ערב חברה מושלם מומלץ לקבל את חוות דעתם של לקוחות שניסו והצליחו. לטיול פלוס רקורד מרשים ביותר של קיום אירועים מרשימים עבור חברות וארגונים וכמו כן אירועים משפחתיים. ניתן לקיים בפארק יקום אירועי השקות, ימי הולדת, ערבי וימי גיבוש לבני נוער ומבוגרים וכולי. צוות הדרכה מנוסה יעמוד לרשות המשתתפים בכל אחד ממתקני פארק יקום.

אטרקציות לקבוצות? אילו אטרקציות יש לטיול פלוס להציע?
כאמור ניתן לשלב פעילות פיזית ואינטנסיבית ולאחר מכן שלווה ורוגע בפינות הזולה הפזורות בפארק יקום. טיולי טרקטורונים במסלולים שונים המותאמים על פי הצורך. כל המתקנים בטוחים לשימוש ועומדים בכל התקנים הנדרשים.
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il