חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

משחקי היכרות וגיבוש


כל מי שלא מכיר את התחום של משחקי היכרות וגיבוש, נוטה לחשוב שמדובר בתחום שפונה בעיקר אל חברות עסקיות אשר מעוניינות בגיבוש העובדים שלהם או לחילופין, שהמשחקים מופנים כלפי צוותים שונים, למשל בצבא או בארגונים אחרים, שאינם מכירים אחד את השני וצריך לחפש דרך כיצד לגבש אותם. אך זה לא מדויק, שכן ניתן למצוא גם משחקי היכרויות וגיבוש גם עבור ילדים ואפילו עבור גיבוש משפחתי.

אפשר לומר שיש באלמנט של משחקי היכרות וגיבוש, שני נדבכים חשובים, הראשון הוא עצם היכולת להכיר אחד את השני ולעבוד ביחד, זה נכון גם במקרה של משחקי גיבוש לילדים וגם במקרה של משחקי גיבוש לעובדים בצוותים שונים. הנדבך השני חשוב לא פחות וזה הנדבך הטיפולי, הוא מתעסק בנושא, למשל, של גיבוש משפחתי. במקרה הזה, משפחות אשר מרגישות שרמת הקשר בין הפרטים השונים היא בעייתית או שיש מריבות וכעסים כך שגם אם יש קשר הוא שלילי, הרי שגיבוש משפחתי יכול לעזור. בעזרת המשחקים, נוצרת מטרה משותפת שכולם צרכים לעמוד בה, בעזרת המשחקים כולם צריכים לשתף פעולה, אפילו עצם זה שהם צריכים להיות ביחד במקום אחד, כבר מהווה נדבך חשוב במהלך המשחק או "הטיפול" כפי שאפשר לראות אותו.

בין משחקי היכרות וגיבוש אנחנו יכולים למצוא מגוון משחקי ספורט, כולל משחקי כדור, כמו כן אפשר למצוא עמדות של מכוניות על שלט רחוק, רכיבה אתגרית, פעילויות אתגריות שונות, פיינטבול, שולחנות משחק וכן עוד מגוון רחב של פעילויות ומשחקים, חלקם מלווים בהדרכה אישית וחלקם מבוצעים על ידי הפרטים השונים בעצמם. הכל תלוי כמובן בסוג הקהל שאמור להשתתף בפעילויות השונות.

חשוב לומר שכל פעילות אמורה להיות מותאמת לקהל, כלומר ילדים לא יוכלו לבצע פעילויות שאינן מותאמות לגילם ומבוגרים בוודאי לא ירצו לבצע פעילויות שלא מתאימים לגילם או למצבם הרפואי. מה שכן, גם בגיבוש משפחתי וגם במשחקי גיבוש לילדים אפשר להוסיף ארוחות, טיפולים ועוד מגוון פעילויות שהופכות את כל היום או הערב הזה, לחוויתי יותר.

אם אתם רוצים לדעת עוד על משחקי היכרות וגיבוש כולל גיבוש משפחתי, אתם מוזמנים לפנות אלינו, צוות טיול פלוס פארק יקום, ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם להחליט באילו משחקי היכרות וגיבוש להשתתף. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקים לילדים ולכלל המשפחה. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האינטרנט. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il