חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

משחקי גיבוש צוות


מה היא המשמעות והחשיבות של משחקי הגיבוש? למי מתאימים פעילויות גיבוש אלו? איך בוחרים היכן לבצע פעילויות גיבוש כאלו ואחרות? מה עוד ניתן למצוא בין שלל פעילויות טיול פלוס?

מביני עניין יודעים עד כמה משפיעה עבודת הצוות על הצלחת הארגון או העסק לטווח רחוק. אין ספק כי על מנת לגרום לעובדים ולמנהלים לשתף פעולה וליהנות איש בחברת רעהו חשוב מאוד לאפשר להם לחוות חוויות חיוביות משותפות. אין ספק כי טיול פלוס מתמחים ביצירת אווירה מיוחדת ובלתי נשכחת עבור משתתפי האירועים השונים המתחם פארק יקום.

אזור מופלא וקסום זה השוכן לשפת אגם נפלא ובסמיכות לחוף ים מקסים. המיקום מאפשר את השתתפות אורחים מכל קצות הארץ. פארק יקום ממוקם במרחק של לא יותר מעשר דקות נסיעה מהרצליה, חניה בשפע וגישה נוחה. כל מה שנדרש הוא רעיונות יצירתיים ומרתקים לטובת משחקי גיבוש צוות.

כמו כן לבחירת המקום המתאים ביותר לטובת משחקי גיבוש צוות חשוב מאוד לוודא כי אכן כל הפעילויות הינן פעילויות בטוחות. הצוות המקצועי של טיול פלוס עושים את כל המאמצים וכל הנדרש על מנת להבטיח פעילות תקינה ובטוחה. טרקטורוני הרייזר וכמו כן שאר האטרקציות נבדקות ומאושרות לשימוש.

משחקי גיבוש צוות לא יכולים להיות מושלמים ללא ארוחות מפנקות. הפעילות של טיול פלוס כוללת בין השאר אפשרות לארוחות בוקר מעולות וכמו כן ארוחות בשרים על האש.

מעוניינים לקיים ערבי גיבוש לצוות? רק אצל הטובים ביותר!
אין ספק כי על מנת לקיים אירוע רב משתתפים וכזה אשר ייזכר לטובה חשוב מאוד להסתמך על מוניטין וניסיון. לצוות הניהולי והמקצועי של טיול פלוס יש רקורד מרשים ביותר של עשייה בתחום זה. בין השאר ניתן למצוא לקוחות רבים ומרוצים כמו: בנק לאומי ופועלים, אורנג', פלאפון ועוד חברות וארגונים גדולים.

משחקי גיבוש לעובדים? אילו רעיונות יש לטיול פלוס להציע?
ימי כיף ביקום כוללים שלל פעילויות המותאמות הן למבוגרים והן לילדים. כמו כן ניתן לשלב פעילויות המותאמות למשפחות. הצוות המקצועי של טיול פלוס יתפור עבורכם את תוכנית הפעולה המתאימה ביותר הן מבחינת התקציב והן מבחינת אופי המשתתפים. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il