חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

משחקי גיבוש לעובדים


בכל אדם טבוע הרצון ליהנות, לחפש עונג וכיף. כבר בגיל צעיר מגלים ילדים עד כמה כיף לקחת חלק ולהשתתף במשחקים בחברה. למשחקים יש יכולת גם לשפר מיומנות, לחבר בין אנשים, להעלים מתחים ולאפשר תחרות בריאה ללא היבטים שליליים. משום כך, אפשר בהחלט לעשות שימוש במשחקים גם במסגרת חברות ומקומות עבודה. את זאת נהוג לעשות באמצעות מגוון רחב של משחקי גיבוש לעובדים. פעילות זאת, שיכולה להיות רצינית או דווקא באווירה מחויכת ואף היתולית, מקובלת מאוד כאשר חושבים על הפקת יום גיבוש עובדים. על פי רוב, הפקה של יום מיוחד שכזה נעשית בליווי חברה מקצועית המתמחה בכך. 
 
ספורט, אתגר ואדרנלין
משחקי גיבוש לעובדים יכולים להשתלב נהדר לא רק באירועים שמתקיימים בשעות הבוקר המוקדמות או בסביבות הצהרים. ניתן בהחלט לארגן ערב גיבוש עובדים באווירה מלהיבה ואחרי שעות העבודה. 
 
ימי כיף ומשחקי גיבוש יכולים לכלול מגוון רחב של פעילויות: 
  • ניתן לבחור משחקי גיבוש לעובדים עם דגש על הפן הספורטיבי והתחרותי. 
  • ניתן לבחור משחקים קבוצתיים שמעודדים שיתוף פעולה ויצירתיות. 
  • ניתן לבחור פעילויות היתוליות כגון משחקי כדור בשילוב תלבושת של לוחם סומו. 
מלבד משחקים שונים ושלל תחרויות, ניתן גם לשלב פעילות אתגרית שאיננה תחרותית. יום גיבוש עובדים יכול להיות משהו באמת מיוחד אם משלבים נסיעה ברכבי שטח אישיים ואם רוצים, אפשר גם לקנח בטיפולים להרגעת הגוף והנפש: עיסויים, שיאצו וכדומה.  
 
אחרי המשחק בא התיאבון
יום גיבוש מושקע או ערב גיבוש עובדים עם משחקים ופעילויות מרתקות ומהנות יכול להיות גם מעייף. על מנת להתכונן כראוי או כדי לסיים אותו כמו שצריך, אפשר לשלב ארוחות ופינוקים טעימים בדיוק ברגע הנכון. איריס עקרון וחברת נילמט השקעות מציעים לא רק אפשרויות מגוונות של משחקי גיבוש לעובדים, אלא גם ארוחות מושקעות בסגנון של בופה, ארוחות בוקר עשירות או ארוחות צהרים מצוינות. 
 
רוצים לארגן לעובדים יום של כיף וגיבוש? רוצים לדעת יותר על סוגי משחקים, אפשרויות הפעלה מודרכות ואטרקציות מלהיבות? איריס וצוות העובדים ישמחו לספק פרטים נוספים ומידע לכל המעוניין. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il