חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

משחקי גיבוש לעובדים


מעסיקים רבים מעוניינים להעניק לעובדים שלהם ערך נוסף בעבודה, הם מעוניינים שהעובדים שלהם יהיו מרוצים במקום העבודה, יישארו בו ולא יחפשו מקום עבודה אחר. מאחר ולא תמיד הם יכולים לתת להם משכורת גבוהה כמו שהם מצפים אז פעמים רבות זה מגיע באמצעות משתנים אחרים, למשל ימי כיף.

החוכמה היא לא רק לארגן ימי כיף לעובדים אלא להשקיע בהם, לתת לעובדים תחושה שלא רק לוקחים אותם ליום כיף מחוץ למשרד אלא גם עושים את זה לא בשביל שהם ירגישו טוב או שיחשבו שהמעסיקים רוצים לעשות להם טובה, אלא להשקיע בכל אחד מהמשתנים שקשורים ומשפיעים עליו. לכן חשוב לקבל רעיונות לימי כיף לעובדים, לבדוק אותם ולהחליט איזה מביניהם יכול להתאים.

צריך לזכור, ימי כיף לעובדים, מכילים הרבה פעמים דברים שיכולים לעזור לעובדים גם בדרכים אחרות, למשל, באמצעות משחקי היכרות וגיבוש, העובדים לומדים להכיר אחד את השני מחוץ לסביבת העבודה. משחקי גיבוש לעובדים יכולים לחבר ביניהם ולתת להם כלים לעבוד אחד עם השני. הרבה פעמים במסגרת רעיונות לימי כיף לעובדים, מקבלים דוגמאות של משחקים ופעילויות שונות בהם העובדים כיצד להשתמש ביכולות אחד של השני, דבר שיבוא לידי ביטוי גם בעבודה עצמה.

דוגמאות טובות לרעיונות לימי כיף לעובדים, שיכולים גם ליהנות מהנים מאוד עבור העובדים וגם שימושיים עבור מקום העבודה, הם משחקים פיזיים שונים, מסוג המשחקים שכל עובד צריך לתמוך בעובד אחר, משחקים בהם צריך לעבוד בצוותים או בשלישיות, משחקים שמהווים סוג של תחרות בין קבוצה אחת לשנייה (אידיאלי בעיקר למקום עבודה בו יש מחלקות שונות). כל זה גם עוזר לגבש את העובדים וגם יוצר קשרים בין העובדים. יתרה מזו, באמצעות משחקי היכרות וגיבוש, לומדים העובדים כיצד לעבוד אחד עם השני, דבר שיבוא מאוחר יותר לידי ביטוי במקום העבודה עצמו.

חשוב לציין, יש להתאים משחקי גיבוש לעובדים או כל משחקים אחרים, על פי היכולות של העובדים, מן הסתם לא כל אחד יכול לשחק משחקים מסוימים ולכן חשוב שתהיה התאמה.

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על משחקי היכרות וגיבוש וכן לקבל רעיונות לימי כיף לעובדים, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו בטיול פלוס פארק יקום נשמח לארגן עבורכם יום כיף כמו שאתם רוצים. אצלנו, העובדים שלכם ייהנו משורה של פעילויות שונות אשר יכולות להפוך את היום הזה למיוחד במינו עבורם. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il