חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

ימי כיף לילדים


לצד ימי גיבוש לעובדים או לחיילים, אנחנו יכולים לראות לא מעט משפחות אשר מארגנות לעצמן ימי כיף למטרת גיבוש משפחתי וכן אנחנו יכולים למצוא ימי כיף לילדים אשר נערכים במסגרת בית הספר, תיכון, קייטנות ועוד.

הרעיון של ימי כיף לילדים או גיבוש משפחתי, הוא שונה כמובן מימי גיבוש וכיף לעובדים. ראשית, במקרה של גיבוש משפחתי, בדרך כלל מדובר על יום כיף שנערך לרגל מועד מסוים, למשל, ימי הולדת, ימי נישואין, לרגל גיוס או שחרור של הבן או הבת וכן הלאה. שנית, ימי כיף לילדים, במסגרת בית ספר או אפילו במסגרת משפחתית, בנויים בצורה שונה מימי כיף לעובדים, שכן הניסיון הוא שכולם יאהבו וייהנו מזה, לכן מנסים לשלב פעילויות שמתאימות לכולם או יוצרים שורה של פעילויות כך שכולם יוכלו להשתלב בהן.

מן הסתם קיים הבדל בין רעיונות למשחקי גיבוש בקרב בני משפחה לבין ימי כיף לילדים. במקרה הראשון, מדובר על בני משפחה בגילאים שונים ולכן גם הרעיונות צריכים להיות כאלה שכולם יתחברו אליהן. לעומת זאת במקרה של ימי כיף לילדים, קל יותר למצוא מכנה משותף, הרי כל הילדים הם בני אותו גיל, בדרך כלל. נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון זה גורם הזמן. אצל ילדים, ייתכן מאוד אובדן סבלנות וקשב, לכן משחק הזמן בו נערך יום כיף, הוא שונה מהותית מאשר גיבוש משפחתי, שיכול להימשך מספר שעות. בדרך כלל גיבוש שכזה יכלול משחקים, ארוחה, ופעילויות נוספות. אצל ילדים צריך לחפש מספר פעילויות שיכולות לעורר עניין אך גם להשלים אחד את השני.

חשוב לציין, ימי כיף לילדים אומנם מיועדים לגילאים קטנים אך ההורים אמורים ליטול חלק ואם לא הם, אז בוודאי מפעילים שאמורים לעודד את הילדים להשתלב ביום כיף זה. המפעילים אמורים להיות כאלה שיודעים ויכולים להתחבר עם הילדים, יודעים כיצד להפעיל אותם, לשלב את כל הילדים בהפעלות ולעורר עניין בהפעלות השונות מבלי שהילדים יאבדו את סבלנותם. יש לציין שגם אופי ההפעלות ולוח הזמנים שלהן ישפיעו על איכות יום הכיף עבור הילדים.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על גיבוש משפחתי וימי כיף לילדים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת טיול פלוס פארק יקום שמחה לעמוד לרשותכם ולהציע לכם מגוון אפשרויות לגיבוש משפחתי וכן רעיונות למשחקי גיבוש וימי כיף לילדים בכל הגילאים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il