חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

ימי כיף לחברות


מה הן האטרקציות שיש לטיול פלוס להציע? מה היא המשמעות של פעולות גיבוש לארגונים וחברות? לאיזה גילאים מתאימות הפעילויות של טיול פלוס? איל בוחרים את הפעילויות המתאימות ביותר?

דמיינו חודשיים אחרי, צוות העובדים נפגשים לארוחות משותפות בחדר האוכל, או ליד מכונת הקפה במסדרון למעלים זיכרונות נפלאים מאותו יום כיף בפארק יקום. ימי כיף לחברות ללא ספק ישאירו טעם של עוד ויהפכו את מקום העבודה למהנה יותר וכזה שכיף לקום בבוקר עבורו. ימי כיף ופעילות חברתית מועילה בעקיפין על ביצועי העובדים וכמו כן משפרת את תפוקתם לאורך זמן.

ממש כמו שדואגים לתחזק את רכבי החברה ואת כל המכונות הפועלות בה כך גם חשוב מאוד לתחזק מידי פעם את ההון האנושי. בטיול פלוס השוכן לשפת אגם יקום יש את כל המרכיבים הנדרשים על מנת להפוך את חוויית יום הכיף המשותף והאטרקטיבי לחוויה בלתי נשכחת.

לפני שאתם בוחרים את המקום בו תרצו לקיים את הפעילות למנהלי ועובדי החברה שלכם חשוב מאוד לוודא כי אכן הפעילות הינה בטוחה ומותאמת למשתתפים בה. כל מתקני המשחקים והאטרקציות של טיול פלוס הינם מתקנים המותאמים לפעילות בגילאים שונים. כמו כן בכל עמדה ועמדה ישנם מדריכים המכוונים ומשגיחים.

ימי כיף לחברות אינם מושלמים ללא ארוחה מפנקת ומענגת, על כן ניתן לשלב במסגרת אותם ימי כיף לחברות ארוחות על האש או ארוחות בוקר משובחות.

יום כיף לחברה ביקום? למה דווקא שם?
משום שבמקום המקסים הזה ניתן ליהנות מאגם מופלא, שפת ים בקרבת מקום, טיולי טרקטורוני רייזר בלתי נשכחים במסלולים המדהימים של אזור השרון, משחקי כדורים מתנפחים כמו: סומו פוטבול, טיפוס על קירות, משחקי פייטבול, ירי במטווחי כדורי צבע ועוד. כמו כן המקום מותאם לפעילות שבין 20-350 משתתפים.

יום גיבוש עובדים? רק בטיול פלוס!
אין ספק כי לקוחות מרוצים אינם טועים. אל אגם יקום מגיעים מידי יום אורחים מכל רחבי הארץ. בין יתר הלקוחות של טיול פלוס ניתן למצוא חברות ענק כמו: בנק דיסקונט ובנק פועלים, פלאפון ועובדי אורנג' ועוד.
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il