חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

ימי כיף במרכז


איך ישפיעו ימי הכיף על חיי היום יום שלכם? מה היא הפעילות המומלצת ביותר לטובת גיבוש קבוצות? למה מומלץ לקיים ימי כיף במרכז? האם הפעילויות של טיול פלוס מתאימות לכל אחד ואחת?

תחזוקת גוף ונפש הולכים יד ביד לאורך כל הדרך. אחת השיטות הטובות והיעילות ביותר להתמודד על קשיי השחיקה והשגרה היא בשילוב של פעולות ופעילויות שרחוקות מאוד מהמקובל בחיי היום יום. אין ספק כי לאלה שניסו את אותם ימי הכיף של פארק יקום חזרו לעבודתם או ללימודיהם מחוזקים יותר ורעננים יותר. על מנת שאכן הפלא יקרה יש צורך כאמור בבניית תוכנית מסודרת ומותאמת.

ימי כיף במרכז הארץ הינם ימי כיף אשר יכולים להתאים כאמור לארגונים המגיעים מכל אזורי הארץ. גישה נוחה מאוד וחניה בשפע וכמו כן צוות הדרכה מעולה אשר רכש ניסיון רב בהפעלת קבוצות מכל שכבות הגיל. הפעילויות של טיול פלוס בפארק יקום מותאמות כאמור למבוגרים ולילדים כאחד. ניתן לבנות לכל קבוצה תוכנית ייחודית לה בהתאם לצרכים ולאופי הקבוצה וכמו כן בהתאם לתקציב המיועד לכך.

ימי כיף במרכז של טיול פלוס כוללים בין השאר גם פינוק מושלם לחיך. ניתן לשלב בסוף או בתחילת אותם ימי פעילות במרכז את הארוחה המפנקת והטעימה ביותר הכוללת בשרים על האש או ארוחת בוקר קלילה ומרעננת. כמו כן ניתן לשלב את האטרקציות עם סדנאות לעובדים באולם הכנסים הממוקם ממש על שפת אגם יקום.

אירועי חברה במרכז? הגעתם למקום המתאים ביותר עבורכם!
לקוחות מרוצים לעולם אינם טועים. לטיול פלוס ישנם הרבה מאוד לקוחות נאמנים הפוקדים שוב ושוב את מתחם פארק יקום ונהנים ממגוון אטרקציות מרשים ביותר הכולל פעילויות כגון: משחקי כדורים מתנפחים כמו סומו פוטבול, באבל פוטבול ועוד. כמו כן ניתן ליהנות מרכיבה מלהיבה על הרייזרים, קיר טיפוס, גלישת אומגה וכולי.

ימי כיף לקבוצות? כמה משתתפים יכולים להשתתף בפעילות?
כאמור פעילויות טיול פלוס מותאמות לקבוצות של עד 350 משתתפים. בין יתר הלקוחות של טיול פלוס ניתן למצוא ארגונים גדולים כמו: מפעלי ים המלח, אינטל, עובדי בנק הפועלים ועוד.
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il