חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

יום כיף משפחתי


מה היא החשיבות של ימי כיף משפחתיים? איך בוחרים את האטרקציות הטובות ביותר לימי כיף? מה חשוב לדעת על סוגי האטרקציות? מה הם היתרונות של טיול פלוס?

מסתבר לא פעם כי רבים וטובים נוהגים להשקיע לא מעט בתחזוקת רכבם או ביתם אולם הם אינם מייחסים חשיבות רבה לתחזוקת גופם ונפשם. עבור רבים וטובים יציאה מהשגרה לטובת פעילות כזו או אחרת יכולה לגרום לשינוי חיובי ומשמעותי ביותר להמשך תלאות חיי היום יום. כמו כן תחזוקה נכונה גם לטובת שימור ושיפור מערכות היחסים השונות הכוללות בין השאר את מערכות היחסים החברתיים עם החברים מהעבודה, החברים של אחרי העבודה וכמו כן לטובת שיפור היחסים בחוג המשפחה המורחבת והמצומצמת.

יום כיף משפחתי הוא ללא ספק אחת החוויות המיוחדות ביותר. חוויות של אותו יום כיף מרוכז ואינטנסיבי בחברת האנשים הקרובים ביותר אליכם יישארו צרובים בזיכרון לאורך כל חייכם. עם זאת חשוב מאוד לדעת כי על מנת ליהנות מאותו יום כיף משפחתי מומלץ מאוד לארגן את יום הכיף בשיתוף פעולה עם המומחים לעניין.

בטיול פלוס ניתן ליהנות מהרבה מאוד פעילויות המתאימות לימי כיף משפחתיים. פעילויות אלו של טיול פלוס מתאימות כאמור לכל קשת הגילאים ויכולות לשלב פעילויות המתאימות גם לסבא וגם לנכד. כמו כן יום כיף משפחתי ללא ארוחה מפנקת אינו יום כיף מושלם ועל כן בטיול פלוס יעמידו לרשותכם את המתכונים המיוחדים והטעימים ביותר.

ערב כיף ביקום? טיול פלוס למענכם!
אין ספק כי על מנת ליהנות מיום מלא הפתעות והתרגשות חשוב מאוד לקבל את חוות דעתם של אלו שניסו והצליחו בגדול. לטיול פלוס ישנם הרבה מאוד לקוחות נאמנים ומרוצים שחוזרים שוב ושוב למגוון הפעילויות של טיול פלוס. בין השאר ניתן לשלב בפעילות הרצאות החדר ההרצאות על שפת האגם.

ימי גיבוש וכיף? למה דווקא טיול פלוס?
מבחר עצום של פעילויות המותאמות לכיס של כל אחד ואחת. ניתן לבנות חבילות ימי כיף בהתאם לצרכים וליכולות. פעילויות למבוגרים כמו: טיולי רייזרים באזור השרון, פעילויות באבל פוטבול ועוד. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il