חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

יום כיף לחברה במרכז


יותר ויותר מחקרים בתחום העבודה מגלים, שככל שהעובדים מגובשים יותר כך הסיכוי שהם יעבדו טוב ביחד, גדל. סביר להניח שכך יקרה, הרי אם העובדים מגובשים הם מרגישים מחויבות אחד כלפי השני ולכן הם ירצו לעבוד בצורה הרבה יותר טובה, כל אחד ירצה לתרום את שלו, כך שהטוב הכללי, קרי הטוב של כלל העובדים, יעלה. 
 
זו אחת הסיבות מדוע אנחנו יכולים לראות חברות רבות אשר עורכות ימי כיף וגיבוש לעובדים.
ימים אלו, אשר באים על חשבון ימי עבודה, מטרתם גם להודות לעובדים על עבודתם הקשה, גם להוציא אותם מעט מהשגרה של העבודה היומיומית, וכן לגבש ביניהם באמצעות פעילות קבוצתית למבוגרים ולצעירים. הרעיון הוא, שאותה פעילות תעזור להם להתגבש כאנשים וכעובדים. כמו כן, אותם ימי כיף וגיבוש מאפשרים לעובדים ליצור סדרי עבודה שונים, אשר הם יכולים לקחת איתם גם אל שעות העבודה. 
 
כשאנחנו מדברים על יום כיף לחברה במרכז או בכל מקום אחר, הוא יכול להכיל מספר אלמנטים, בדרך כלל הוא יכלול ארוחה טובה, טיול במקום מסוים, הרצאה, משחקים ומגוון פעילויות שונות. כאן מטרת המארגנים של היום מטעם מקום העבודה, למצוא חברה שמתמחה בארגון ימי כיף וגיבוש ובפרט בארגון פעילות קבוצתית למבוגרים ולצעירים (תלוי כמובן בגיל העובדים). אותה חברה צריכה להמציא משחקים ופעילויות שונות שמטרתן לשלב את כל העובדים, לעורר עניין וסקרנות, מן הסתם הם צריכים להיות כיפיים, ולא פחות חשוב, רצוי מאוד שאותה פעילות תיתן ערך נוסף, כמו שאמרנו, הערך הזה יכול לבוא בדמות יצירת סדרי עבודה מיוחדים או גיבוש באופנים שונים של העובדים. 
 
יום כיף לחברה במרכז או בכל מקום אחר, יכול להיערך בתקופות שונות, הוא יכול להיערך בתקופת לחץ כך שמטרתו להוציא את העובדים משגרת העובדים בשביל לתת להם כוח לחזור אל העבודה חזקים יותר. יום כיף יכול להיות גם פתרון בתקופת משבר וכמובן שהוא יכול להיות דבר מאוד טוב בסיום פרויקט גדול, כמין פרס או מתנה על כך שהעובדים עמדו ביעד שהוכתב להם. 
 
לסיום, אם אתם מחפשים חברה לארגון ימי כיף וגיבוש, אתם מוזמנים לפנות אלינו טיול פלוס פארק יקום. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות למבוגרים ולילדים, כולל ימי גיבוש לחברות. אתם יכולים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לכל פעילות בה אתם מעוניינים. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il