חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

יום גיבוש לקבוצות


מה היא הדרך היעילה ביותר לגבש קבוצות? היכן הכי מומלץ לקיים ימי גיבוש לקבוצות? מה הן הפעילויות האטרקטיביות ביותר של טיול פלוס? למי מתאימות האטרקציות של טיול פלוס?

אין ספק כי על מנת להגיע לתוצאות האיכותיות ביותר במסגרת העבודה או בכל מסגרת אחרת בה מקיימים אנשים פעילות משותפת יש להשקיע מחשבה מרובה ביצירת אווירה אינטימית וחברית בין כל הגורמים. חיזוק הקשרים החברתיים במסגרות כגון: צבא, קבוצות ספורט, מחלקות בחברות, ארגונים וכולי יביא ללא ספק להצלחה עתידית הן ברמת החברות והן ברמת התוצאות הרצויות.

יום גיבוש לקבוצות צריך להיות מתוכנן היטב כאשר נותנים דגש לכל פרט ופרט בתכנון הפעילות היומית. במסגרת הפעילויות של טיול פלוס ניתן כאמור לבנות ערב גיבוש או יום שלם של פעילות בהתאם לצרכים וליכולות הכלכליות של כל גוף וגוף. כמו כן הצוות המקצועי של טיול פלוס יבנה עבורכם את התוכנית המפנקת והאטרקטיבית ביותר.

תכנון מקצועי כולל גם את האטרקציות שיש למתחם טיול פלוס (השוכן לשפת אגם יקום) להציע וכמו כן ארוחות בוקר וערב מפנקות ועוד. במתחם פארק יקום ניתן ליהנות כאמור מפעילות אינטנסיבית ולאחר מכן להתרווח בפינות הזולה הפזורות ברחבי הפארק וכמו כן ליהנות ממסאג'ים מפנקים.

יום גיבוש לקבוצות יכול להתאים כאמור לכל גיל החל מקבוצות של ילדי קייטנות ועד לפעילות של מבוגרים. כמו כן יום גיבוש לקבוצות פופולארי מאוד בקרב משפחות מצומצמות ומורחבות המעוניינות ליהנות מחוויה משפחתית בלתי נשכחת.

מחפשים ערב גיבוש במרכז? פנו אל טיול פלוס בפארק יקום!
אין ספק כי לגישה ולקרבה יש משמעות רבה. פארק יקום שוכן במרכז הארץ במרחק של עשרים דקות נסיעה מתל אביב ומתאים לפעילות קבוצות מכל אזורי הארץ. בטיול פלוס מקפידים מאוד על כל הפרטים הקטנים ביותר לטובת שביעות רצון האורחים, שירות אישי ומקצועי כאחד.

יום גיבוש מחלקתי? מה יש לטיול פלוס להציע?
מגוון פעילויות חווייתיות הכוללות בין השאר טיולי טרקטורוני רייזר ברחבי השרון, חוף ים נפלא, משחקי כדורי באבל, ירי ברובי צבע, טיפוס על קירות וגלישה באומגה ועוד. כל המתקנים מאובזרים ומאובטחים על פי הדרישות המחמירות ביותר. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il