חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

יום גיבוש לקבוצות


כל אחד אוהב להרגיש שייכות ושיש לו חשיבות גם אם הוא חלק מקבוצה גדולה. דרך מצוינת לאפשר כיף והנאה לקבוצה בלי לקפח אף אחד היא לארגן יום גיבוש לקבוצות. תוך כדי פעילות שנהוג לקיים במסגרת ימי גיבוש וכיף, שמים דגש על ההנאה של כל אחד מחברי הקבוצה וכן על ההנאה והכיף הנובעים מפעילות משותפת, שיכולה להיות גם מאתגרת. 
 
התמחות בימי גיבוש 
תכנון של ימי כיף וגיבוש בהחלט יכול להתאים לארגונים, חברות ומקומות עבודה. יום גיבוש לקבוצות מטעם מקום עבודה יכול להתאים לקבוצות קטנות יחסית של כמה עשרות אנשים אך ניתן גם לארגן יום מיוחד שמתאים אפילו לקבוצות של מאות עובדים ויותר. 
 
ארגון של יום גיבוש לקבוצות איננו מלאכה פשוטה. מי שאין לו ניסיון בהפקה של אירועים כאלה יכול בהחלט להשקיע הרבה משאבים - אך ללא תוצאות. איריס עקרון, המתמחה בהפקת ימי כיף ואירועים עסקיים וחברת נילמט השקעות, מארגנים מגוון סוגים של ימי כיף וגיבוש לקבוצות, לחברות ולארגונים. לצורך ההפקה קיים מערך שלם של מדריכים, פעילויות, מתקנים. לצורך ההפקה קיימים גם רכבי שטח מיוחדים, אולם שבו ניתן ליהנות מארוחות מפנקות בשעות הבוקר או הצהרים ובעיקר – מחויבות מוחלטת להצלחה. 
 
מה בתוכנית
ימי גיבוש וכיף אינם מקשה אחת. יש הרבה מאוד אפשרויות וסגנונות, לעיתים קיימת העדפה לפעילות אתגרית ולעיתים ההעדפה היא לפעילות היתולית. מכיוון שיש גם קבוצות שונות ולא רק מטעם מקומות עבודה וארגונים, חשוב לדעת שהתכנים ניתנים לבחירה וניתן גם לשלב בין כמה וכמה אפשרויות במהלך יום גיבוש לקבוצות. 
 
ימי כיף יכולים להתאים לקבוצת חברים, כחלק מהקדמה לקראת חתונה (תחליף למסיבות רווקים/רווקות), כפעילות לבני משפחה מורחבת וכמובן גם לחברות. יום מהנה ומגבש יכול לכלול:
  • פעילות של תחנות, עם משימות או תחרויות שונות. 
  • משחקי שולחן, פינג פונג, כדוגל וכן משימות גיבוש מגוונות. 
  • מרוץ מכוניות בשלט רחוק. 
  • נסיעה ברכבי שטח מיוחדים, בתוואי חולי ועל רקע חוף הים.  
  • בנוסף, ימי כיף וגיבוש יכולים לכלול גם אומגה, קיר טיפוס, טיפולי גוף ועיסויים, ארוחות מפנקות ועוד. 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il