חייגו: 0722-791-678

איריס עקרון 

חברת נילמט השקעות בע"מ

וותק של מעל 10 שנים
בהפקת ימי כיף ואירועי חברות

משולבי נהיגת רייזרים בשרון | 10 דקות מהרצליה, 20 דקות מתל אביב

ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ 

 
ימי כיף וגיבוש
במרכז הארץ
 

הצעות ליום כיף


כל אחד זקוק מפעם לפעם להתרעננות וליציאה מהשגרה. כל אחד מחפש לפעמים רעיונות חדשים לבילויים ולחוויות חדשות. משום כך, אין ספק שרבים יקדמו בברכה הצעות ליום כיף. בצורה כזאת ניתן להתוודע לדרכים חדשות בהן ניתן ליהנות בקבוצה, עם חברים, או עם כל המשפחה. 
 
אם אתם מחפשים רעיון ליום כיף, אם אתם אחראיים לפעילויות חברתיות בארגון גדול או שאתם רוצים לארגן פעילויות ליום מיוחד בכל מסגרת שהיא, דעו שיש לכם למי לפנות. איריס עקרון וחברת נילמט השקעות מתמחים בהפקת אירועים, ימי כיף וגיבוש ופעילויות חווייתיות לקבוצות. זה מתאים לקבוצות של החל מחמישים משתתפים ועד למספרים גדולים בהרבה – גם עבור מאות רבות של משתתפים. 
 
ימי כיף ממונעים 
לא חייבים להיות "חולי הגה" או חובבי מכוניות אדוקים בכדי ליהנות עד מאוד מיום כיף מנועי. הצעות ליום כיף על בסיס רכב מנועי יכולות להיות משהו מיוחד באמת אם משלבים גם מכונית קטנה וזריזה וגם מיקום מדהים. איריס עקרון וצוות העובדים מציעים רכבי שטח קטנים וזריזים שכל אחד יכול לנהוג בהם ללא חשש בזכות מנגנוני בטיחות ומבנה מחוזק. את הרכבים ניתן להדהיר בקלות על גבי דיונות מלהיבות, לא הרחק מחופי הים של אזור השרון. בשבילים מסומנים וגם ללא שבילים כלל, זוהי אחת החוויות המיוחדות שניתן למצוא. 
 
תחרויות, פינוקים ואתגרים
מי שמחפש רעיונות לימי כיף לעובדים ולא מעוניין בחוויה של נסיעה ורכבי שטח בסגנון של טרקטורונים משודרגים ומשופרים יוכל למצוא גם הרבה הצעות ליום כיף בסגנון אחר. אפשר למשל להזמין את האורחים למתחם מיוחד שבו תחכה להם ארוחת בוקר מפנקת, שהוכנה במיוחד למענם. לאחר מכן אפשר להמשיך לסדרה של טיפולי יופי וכיף, עיסויים ושאר פינוקים. אפשר גם לבחור בפעילות קבוצתית, תחרותית, שיכולה להוות רעיון ליום כיף מסוג אחר. 
 
הצעות ליום כיף יכולות לכלול גם אפשרויות נוספות כגון:
  • קירות טיפוס, אוגמה מקצועית, מעברי מכשולים. 
  • מרוצי מכוניות הנשלטות בשלט רחוב במסלול ייחודי. 
  • תחרויות של קליעה למטרה בסגנונות שונים. 
  • פעילויות של פיינטבול בקבוצות. 
  • פעילויות בתחנות של משחקים ומשימות. 
רוצים לשמוע עוד רעיונות לימי כיף לעובדים ולקבוצות? איריס עקרון תשמח לארגן עבורכם יום מיוחד ומהנה במיוחד. 
 

פרטים והזמנות - איריס:

0722-791-978


צוות החברה:


ימי כיף וגיבוש במרכז הארץ

לחברתנו ניסיון בהפקה של מאות ימי כיף ואירועי חברות לקבוצות של 20-250 משתתפים!

מלאו פרטים וניצור קשר:

 


איריס עקרון

הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים
נייד: 0722-791-678
מייל: iris@rzrtrip.co.il