רעיונות למשחקי גיבוש
 
מחקרים רבים בתחום העבודה מגלים שמשחקים ופעולות שונות שמתבצעות בקרב העובדים מחוץ למקום העבודה יכולים לשרת אותם גם בזמן העבודה. ההסבר הוא, כשעובדים משתתפים במשחקי גיבוש שונים, הם רוכשים כלים כיצד לעבוד כצוות, כיצד לסמוך אחד על השני וכיצד להביא לידי ביטוי את היכולות האלו גם במקום העבודה.

לא מעט מקומות עבודה, גדולים וקטנים, למדו במהלך השנים, שהעבודה נטו לא תמיד עוזרת לשפר את התשואה של העובדים, שכן העובדים פועלים מתוך כוח אינרציה מסוים, פעולה טבעית שלא משתנה. הם עושים את מה שהם התרגלו לעשות. אך כשמגבשים להם רעיונות לפעילות גיבוש והם יוצאים לפועל, אז העובדים גם יוצאים מתוך "מתחם הנוחות" שלהם וגם מצליחים לבטא את עצמם בדרכים אחרות, שלא תמיד ניתנות לביטוי במקום העבודה, וכך הם לומדים כלים חדשים כיצד לעבוד בצורה טובה וייחודית יותר.

זו הסיבה שמקומות רבים משתמשים בסדנאות והפעלות שונות לצורך גיבוש עובדים, בין היתר באמצעות פעילות אתגרית. פעילות זו יכולה להיות רכיבה על סוסים, רכיבה על אופניים, סגווי, משחקי פיינטבול, טיפוס הרים, צניחה חופשית ועוד. הכל שאלה מה מקום העבודה מוכן להקציב לשם כך (מבחינת משאבים כמו זמן וכסף) וכן מי הם המשתתפים בפעילות, האם מדובר בחבר'ה צעירים או מבוגרים.

חשוב להבהיר שרעיונות למשחקי גיבוש אינם כוללים רק פעילות אתגרית מן הסתם, אפשר למצוא מגוון רעיונות לפעילות גיבוש אשר כוללים משחקים רגילים, סטנדרטיים אשר מכילים משחקי חברה בצמד או בקבוצות גדולות יותר, הדבר תלוי כמובן בכמות הנוכחים ובסוג הפעילות.

רעיונות למשקי גיבוש אפשר לגבש במקום העבודה ואז להחליט למי ולאן פונים, אך אפשר גם לתאם מראש עם חברה או קבוצה מסוימת שאחראית על ביצוע פעילות אתגרית או חברה שמפעילה מקום מסוים שיש בו אפשרות לערוך פעילות ולהוציא לאור רעיונות לפעילות גיבוש ואז להחליט מה לעשות ומה לא. חשוב לציין שבשביל להוציא לפועל רעיונות למשחקי גיבוש בצורה נכונה, יש לבדוק את כל המשתנים שעומדים לרשותכם ואז להחליט אילו פעילויות יכולות לעזור לכם ולצוות העובדים שלכם.

לשם כך אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו טיול פלוס פארק יקום, אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים בתחום. יש לנו מגוון צוות מנצח שיעזור לכם לגבש רעיונות למשחקי גיבוש וכן אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון אפשרויות נרחב למשחקים והפעלות מסוגים שונים עבור צוות העובדים שלכם.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
משחקי היכרות וגיבוש
 
נילמט השקעות בע"מ מקבוצת רייזר בפארק יקום
איריס עקרון - הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים - נייד:  0722-791-678  |  מייל: iris@rzrtrip.co.il
 
ערב כיף לעובדים    יום כיף משפחתי    פעילויות לגיבוש    רעיונות לימי כיף    פעילות לגיבוש כיתה    משחקי גיבוש צוות    יום גיבוש לקבוצות    ימי כיף לחברות    פעילויות גיבוש לנוער    הפעלות למבוגרים    ימי כיף במרכז    ערבי גיבוש במרכז    אירועי חברה במרכז    יום גיבוש לקבוצות    משחקי גיבוש לעובדים    ערבי גיבוש לצוות    הצעות ליום כיף    רעיונות לימי כיף לעובדים    רעיונות לערב גיבוש    ערב גיבוש לעובדים רעיונות    רעיונות למשחקי גיבוש    משחקי היכרות וגיבוש    יום כיף לחברה במרכז    משחקי גיבוש לעובדים    ערב כיף לעובדים    ימי כיף לילדים    יום גיבוש לקבוצות    
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ