רעיונות לימי כיף
 
מה היא הדרך הטובה ביותר ליהנות בחברת החברים לעבודה או בחברת המשפחה הקרובה? אילו פעילויות יכולות להתאים הן למבוגרים והן לילדים? כמה משתתפים יכולים ליהנות מהפעילויות של טיול פלוס?

כל אחד מעוניין לצאת מידי פעם ליום כיף כזה או אחר אולם לא פעם מתבטלת התוכנית ליציאה ליום הכיף בשל מחסור ברעיונות. טיול פלוס מזמינה אתכם למתחם מרשים ביותר באזור פארק יקום למגוון גדול של פעילויות שונות המתאימות לכל הגילאים. כמו כן ניתן ליהנות משילוב של פעילויות אינטנסיביות לצד רוגע ושלווה של פינות הזולה של טיול פלוס.

רעיונות לימי כיף צריכים להתאים בראש ובראשונה לאופי המשתתפים, לרצונות ולצרכים של הארגונים השונים. מגוון הפעילויות יכול להתאים הן לקבוצות של ילדים המגיעים במסגרת בית ספרית וכמו כן לארגונים וחברות המעוניינות לגבש את צוות העובדים וההנהלה וכמו כן פעילויות אלו מתאימות לאירועים משפחתיים.

ניתן לקיים פעילויות לקבוצות קטנות של עשרים משתתפים ועד לפעילויות המותאמות לקבוצות גדולות של עד 350 משתתפים. כאמור רעיונות לימי כיף מותאמות גם לתקציב העומד לטובת העניין, הצוות המקצועי של טיול פלוס יבנה עבורכם את התוכנית המיוחדת ביותר לשביעות רצון מלאה ולחוויה בלתי נשכחת.

רעיונות לימי כיף של משולבים עם ארוחות מפנקות ביותר העומדות לרשות המשתתפים. ניתן לשלב ארוחות בוקר וכמו כן ארוחות על האש על פי הדרישה.

מחפשים ערב כיף במרכז? רק בטיול פלוס!
כאמור ערב כיף באזור פארק יקום המרוחק מרחק של עשר דקות נסיעה בלבד מהרצליה וכמו כן 20 דקות נסיעה מתל אביב! פארק יקום הינו מתחם הכולל אולם לכנסים והרצאות על שפת האגם. כמו כן ניתן ליהנות מצוות מדריכים מקצועי אשר ילווה את משתתפי האירוע לאורך כל היום לאורך הפעילויות השונות.

ערבי גיבוש? למה דווקא טיול פלוס?
אין ספק כי על מנת להציע רעיונות לפעילות גיבוש ולארגון אירועי גיבוש כאלה או אחרים חשוב שיהיו אטרקציות מרשימות ובלתי נשכחות. סומו פוטבול, רייזרים, עיסויים מפנקים, מטווחי ירי בכדורי צבע, פיינטבול לייזר טאג ועוד הם רק חלק ממגוון הפעילויות של טיול פלוס. מקצועיות ואחריות, שירות אישי לאורך כל הדרך. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
נילמט השקעות בע"מ מקבוצת רייזר בפארק יקום
איריס עקרון - הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים - נייד:  0722-791-678  |  מייל: iris@rzrtrip.co.il
 
ערב כיף לעובדים    יום כיף משפחתי    פעילויות לגיבוש    רעיונות לימי כיף    פעילות לגיבוש כיתה    משחקי גיבוש צוות    יום גיבוש לקבוצות    ימי כיף לחברות    פעילויות גיבוש לנוער    הפעלות למבוגרים    ימי כיף במרכז    ערבי גיבוש במרכז    אירועי חברה במרכז    יום גיבוש לקבוצות    משחקי גיבוש לעובדים    ערבי גיבוש לצוות    הצעות ליום כיף    רעיונות לימי כיף לעובדים    רעיונות לערב גיבוש    ערב גיבוש לעובדים רעיונות    רעיונות למשחקי גיבוש    משחקי היכרות וגיבוש    יום כיף לחברה במרכז    משחקי גיבוש לעובדים    ערב כיף לעובדים    ימי כיף לילדים    יום גיבוש לקבוצות    
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ