פעילויות גיבוש לנוער
 
מדוע חשוב לקיים פעילויות גיבוש לנוער? מי יכול ליהנות מפעילויות טיול פלוס? מה עוד ניתן לרכוש במסגרת יום הפעילות? איך בוחרים היכן לקיים אירועי גיבוש לנוער?

כל מסגרת באשר היא מצריכה מידי פעם יציאה מהשגרה וחווית חוויות שונות מהמקובל ביום יום. בין אם אלו לוחמי צהל או עובדי חברות הייטק וכמו כן תלמידים המשקיעים שעות רבות מידי יום בלימודים. שבירת בשגרה היא ללא ספק הפתרון האולטימטיבי כנגד השחיקה. על כן חשוב מאוד לקבל את הייעוץ המתאים ביותר ולבנות את התוכנית המעניינת והמרתקת ביותר עבור כל סוג של קבוצה.

פעילויות גיבוש לנוער יכולות היות מורכבות מאין סוף רעיונות ואטרקציות. לימי הכיף של טיול פלוס יש יתרונות רבים וייחודיים ביותר, על מנת לדעת ולנצל את כל הטוב שיש למקום להציע חשוב מאוד לתאם ציפיות בשיתוף עם הצוות המקצועי של טיול פלוס ולבנות את התוכנית המתאימה ביותר הן במסגרת התקציב וכמו כן להתאימה לצרכים ולאופי המשתתפים, לגילם ולמטרה שמה התכנסו במתחם פארק יקום.

חשוב מאוד לדעת כי כל המתקנים וכמו כן כל הפעילויות הינן פעילויות בטוחות ביותר. כל מסלול ואטרקציה נבדקים ומאושרים לשימוש. כמו כן מדריכי טיול פלוס פזורים בכל אחד מהמתקנים להסברים והשגחה על פעילות הילדים והבוגרים.

טיול פלוס מציעה במסגרת פעילויות גיבוש לנוער ולבוגרים פינוקים רבים נוספים כמו ארוחות בוקר, צהריים וערב. ניתן לשלב עם הפעילות הרצאות באולם הכנסים המרשים שנמצא על שפת אגם יקום.

ימי גיבוש ביקום? למה דווקא שם?
על מנת שהאירוע שלכם יהיה מושלם צריכים להתקיים מספר תנאים והראשון הוא גישה נכונה ונוחה. פארק יקום נמצא במרחק של לא יותר מעשר דקות נסיעה מהרצליה ומותאם לפעילות של גופים וארגונים מכל קצות הארץ. כמו כן בטיול פלוס מקפידים על שירות ויחס אישי.

משחקי גיבוש לנוער? מה הן פעילויות טיול פלוס?
כאמור מבחר גדול ומרשים של פעולות גיבוש כמו רכיבה משותפת על רייזרים מאובזרים ובטוחים לשימוש, משחקים מרתקים בכדורי באבל מתנפחים, מטווחי ירי ברובי צבע, קיר טיפוס, אומגה ועוד. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
נילמט השקעות בע"מ מקבוצת רייזר בפארק יקום
איריס עקרון - הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים - נייד:  0722-791-678  |  מייל: iris@rzrtrip.co.il
 
ערב כיף לעובדים    יום כיף משפחתי    פעילויות לגיבוש    רעיונות לימי כיף    פעילות לגיבוש כיתה    משחקי גיבוש צוות    יום גיבוש לקבוצות    ימי כיף לחברות    פעילויות גיבוש לנוער    הפעלות למבוגרים    ימי כיף במרכז    ערבי גיבוש במרכז    אירועי חברה במרכז    יום גיבוש לקבוצות    משחקי גיבוש לעובדים    ערבי גיבוש לצוות    הצעות ליום כיף    רעיונות לימי כיף לעובדים    רעיונות לערב גיבוש    ערב גיבוש לעובדים רעיונות    רעיונות למשחקי גיבוש    משחקי היכרות וגיבוש    יום כיף לחברה במרכז    משחקי גיבוש לעובדים    ערב כיף לעובדים    ימי כיף לילדים    יום גיבוש לקבוצות    
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ