ערבי גיבוש לצוות
 
הרבה מאוד חברות וארגונים עובדים ביעילות רבה בזכות חלוקת עבודות ומשימות לצוותים. צוותי עבודה מקובלים מאוד, למשל - בבנקים, בחברות ביטוח, במוקדי שירות למיניהם, בארגוני שירות לקוחות, בחברות הייטק, בחברות תקשורת וכן במפעלי ייצור, ואצל משווקים וקמעונאים. פעילות חברתית שהיא גם בעלת ערך מוסף ממשי לצוותי העבודה, נעשית על פי רוב מחוץ לשעות העבודה וזאת - במסגרת ערבי גיבוש לצוות. לא חסרים רעיונות ליום גיבוש לעובדים, כך שתמיד ניתן לגוון ולחדש, גם כאשר ימי או ערבי גיבוש כבר הפכו למסורת.

פעילות מועילה ומהנה  
עוד לפני שמחפשים פעילות לגיבוש צוות ראוי לתת את הדעת למציאת חברה שיכולה להציע לא רק מגוון רחב של פעילויות, אלא גם הדרכה מקצועית. כאשר ערבי גיבוש לצוות מבוסס על תכנית ידועה מראש, כאשר מגיעים מפעילים מנוסים עם רקע בהדרכה ובהנעת עובדים - מקבלים פעילות שהיא מהנה, מועילה ומרתקת.

מי שסבור שהמטרה של ערבי גיבוש לצוות היא רק חברתית או רק הסבת כמה שעות של הנאה, פשוט טועה. פעילות לגיבוש צוות תורמת הרבה מאוד לאינטראקציה במקום העבודה ובצוותי העבודה. לצד ההנאה ושביעות הרצון של העובדים הם גם לומדים את החשיבות של שיתוף פעולה ולומדים גם להעריך שותפות מקצועית ועזרה הדדית.

רעיונות שכדאי להכיר
פעילות של ערבי גיבוש לצוות יכולה להיות מושקעת ומיוחדת כאשר בוחרים בחברת הפקות איכותית. חברת ההפקות נילמט השקעות בראשות איריס עקרון יכולה להציע מגוון רחב מאוד של רעיונות ליום גיבוש לעובדים, לפעילויות שנעשות באוויר הפתוח או במתחם סגור. בין סוגי הרעיונות ניתן למצוא למשל:

• תחרות של קליעה למטרה באמצעות רובי צבע שמרגישים כמו רובים אמתיים. 
• פעילויות קבוצתיות של פתרון משימות או אתגרים וחידות. 
• משחקים שונים, כיפיים ומיוחדים, עם אפשרות גם למשחקים היתוליים. 
• משחקי כדור כאשר המתחרים לבושים במעין תלבושת בלון או בגדי סומו ייחודיים. 
• מעברי מכשולים, קירות טיפוס, אומגה מלהיבה. 
 
יש לציין שבמסגרת פעילות הגיבוש ניתן גם לשלב כיבוד קל או ארוחות מלאות – בוקר, צהרים או ערב, בהתאם לשעת הפעילות. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
נילמט השקעות בע"מ מקבוצת רייזר בפארק יקום
איריס עקרון - הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים - נייד:  0722-791-678  |  מייל: iris@rzrtrip.co.il
 
ערב כיף לעובדים    יום כיף משפחתי    פעילויות לגיבוש    רעיונות לימי כיף    פעילות לגיבוש כיתה    משחקי גיבוש צוות    יום גיבוש לקבוצות    ימי כיף לחברות    פעילויות גיבוש לנוער    הפעלות למבוגרים    ימי כיף במרכז    ערבי גיבוש במרכז    אירועי חברה במרכז    יום גיבוש לקבוצות    משחקי גיבוש לעובדים    ערבי גיבוש לצוות    הצעות ליום כיף    רעיונות לימי כיף לעובדים    רעיונות לערב גיבוש    ערב גיבוש לעובדים רעיונות    רעיונות למשחקי גיבוש    משחקי היכרות וגיבוש    יום כיף לחברה במרכז    משחקי גיבוש לעובדים    ערב כיף לעובדים    ימי כיף לילדים    יום גיבוש לקבוצות    
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ