ימי כיף לחברות
 
מה הן האטרקציות שיש לטיול פלוס להציע? מה היא המשמעות של פעולות גיבוש לארגונים וחברות? לאיזה גילאים מתאימות הפעילויות של טיול פלוס? איל בוחרים את הפעילויות המתאימות ביותר?

דמיינו חודשיים אחרי, צוות העובדים נפגשים לארוחות משותפות בחדר האוכל, או ליד מכונת הקפה במסדרון למעלים זיכרונות נפלאים מאותו יום כיף בפארק יקום. ימי כיף לחברות ללא ספק ישאירו טעם של עוד ויהפכו את מקום העבודה למהנה יותר וכזה שכיף לקום בבוקר עבורו. ימי כיף ופעילות חברתית מועילה בעקיפין על ביצועי העובדים וכמו כן משפרת את תפוקתם לאורך זמן.

ממש כמו שדואגים לתחזק את רכבי החברה ואת כל המכונות הפועלות בה כך גם חשוב מאוד לתחזק מידי פעם את ההון האנושי. בטיול פלוס השוכן לשפת אגם יקום יש את כל המרכיבים הנדרשים על מנת להפוך את חוויית יום הכיף המשותף והאטרקטיבי לחוויה בלתי נשכחת.

לפני שאתם בוחרים את המקום בו תרצו לקיים את הפעילות למנהלי ועובדי החברה שלכם חשוב מאוד לוודא כי אכן הפעילות הינה בטוחה ומותאמת למשתתפים בה. כל מתקני המשחקים והאטרקציות של טיול פלוס הינם מתקנים המותאמים לפעילות בגילאים שונים. כמו כן בכל עמדה ועמדה ישנם מדריכים המכוונים ומשגיחים.

ימי כיף לחברות אינם מושלמים ללא ארוחה מפנקת ומענגת, על כן ניתן לשלב במסגרת אותם ימי כיף לחברות ארוחות על האש או ארוחות בוקר משובחות.

יום כיף לחברה ביקום? למה דווקא שם?
משום שבמקום המקסים הזה ניתן ליהנות מאגם מופלא, שפת ים בקרבת מקום, טיולי טרקטורוני רייזר בלתי נשכחים במסלולים המדהימים של אזור השרון, משחקי כדורים מתנפחים כמו: סומו פוטבול, טיפוס על קירות, משחקי פייטבול, ירי במטווחי כדורי צבע ועוד. כמו כן המקום מותאם לפעילות שבין 20-350 משתתפים.

יום גיבוש עובדים? רק בטיול פלוס!
אין ספק כי לקוחות מרוצים אינם טועים. אל אגם יקום מגיעים מידי יום אורחים מכל רחבי הארץ. בין יתר הלקוחות של טיול פלוס ניתן למצוא חברות ענק כמו: בנק דיסקונט ובנק פועלים, פלאפון ועובדי אורנג' ועוד.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
נילמט השקעות בע"מ מקבוצת רייזר בפארק יקום
איריס עקרון - הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים - נייד:  0722-791-678  |  מייל: iris@rzrtrip.co.il
 
ערב כיף לעובדים    יום כיף משפחתי    פעילויות לגיבוש    רעיונות לימי כיף    פעילות לגיבוש כיתה    משחקי גיבוש צוות    יום גיבוש לקבוצות    ימי כיף לחברות    פעילויות גיבוש לנוער    הפעלות למבוגרים    ימי כיף במרכז    ערבי גיבוש במרכז    אירועי חברה במרכז    יום גיבוש לקבוצות    משחקי גיבוש לעובדים    ערבי גיבוש לצוות    הצעות ליום כיף    רעיונות לימי כיף לעובדים    רעיונות לערב גיבוש    ערב גיבוש לעובדים רעיונות    רעיונות למשחקי גיבוש    משחקי היכרות וגיבוש    יום כיף לחברה במרכז    משחקי גיבוש לעובדים    ערב כיף לעובדים    ימי כיף לילדים    יום גיבוש לקבוצות    
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ