יום גיבוש לקבוצות
 
מנהלים פרויקט גדול ומעוניינים לתת לעובדים שלכם קצת להשתחרר? עברתם תקופה קשה בעבודה ואתם רוצים להודות למחלקות השונות שנרתמו בשביל להוציא את העסק מהמצב בו הוא היה? זה הזמן לחשוב על יום גיבוש חברתי לעובדים.

זה נשמע אולי גדול, יום גיבוש חברתי, אך האמת היא שמדובר ביום כיף בו כל העובדים יכולים ליהנות. הם נהנים גם מיום "עבודה" שהוא הכל רק לא עבודה, הם נהנים מאפשרות להשתחרר קצת מהלחץ של העבודה היומיומית, וכן הם נהנים מהאפשרות להכיר את חבריהם לעבודה בצורה יותר משוחררת ובסביבה יותר נעימה.

יום גיבוש לקבוצות, כמו זה שנעשה במקומות עבודה רבים (ולא רק במקומות עבודה כמובן, גם במוסדות שונים, בצבא ובעוד מגוון רחב של ארגונים), יכול להוסיף הרבה מאוד עניין לעובדים. יום כזה יכול לכלול, טיול, ארוחות, משחקים והפעלות, הרצאות, סרטים, הצגות ועוד. הרעיון הוא לבנות יום מלא פעילויות, אשר מצד אחד יהיה מעניין ולא מעייף, מצד שני הוא צריך להיות מלא כך שהעובדים לא ירגישו שמעמיסים עליהם.

בשביל לבנות יום גיבוש לקבוצות או אפילו ערב גיבוש מחלקתי, כפי שנהוג לעשות במקומות עבודה רבים, צריך ליצור לוח זמנים ברור ונוח. אם רוצים לארגן יום או ערב שכולל מספר פעילויות, חשוב שהמקום בו הפעילויות ייערכו יהיו קרובים אחד לשני, כך לא נצטרך לבזבז זמן יקר על נסיעות, חשוב שהפעילויות יהיו קשורות ברמה מסוימת אחת לשנייה, וכן, מוטב שהעובדים יהיה קשורים לכך, כך הם ימצאו עניין בפעילויות השונות ולא ירגישו מנותקים. אם אתם תחליטו לערוך גיבוש חברתי לעובדים מבלי לערב אותם, יש סיכוי גדול שהם יאבדו עניין ויתקשו למצוא את עצמם בתוך הפעילות הזאת.

נקודה חשובה לגבי יום גיבוש לקבוצות, כמו שאמרנו השם נשמע קצת מאיים, לכן חשוב לוודא שיש בתוכן הדברים של היום, פעילויות מהנות, אחרת העובדים עלולים לחשוב שמדובר בעוד יום עבודה לכל דבר, אז יש סיכוי שהם לא ירצו ליטול חלק ביום הזה. בסופו של דבר, הצלחתו של היום חשובה לכם לא פחות מכל יום עבודה אחר.

אם אתם רוצים לדעת עוד על גיבוש חברתי לעובדים ולקבל רעיונות ליום גיבוש לקבוצות שונות, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לעזור לכם. חברת טיול פלוס פארק יקום, עורכת ימי גיבוש וכיף לקבוצות ומחלקות רבות בתחומים שונים. אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לעזור לכם בארגון יום כזה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
יום כיף לחברה במרכז
 
נילמט השקעות בע"מ מקבוצת רייזר בפארק יקום
איריס עקרון - הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים - נייד:  0722-791-678  |  מייל: iris@rzrtrip.co.il
 
ערב כיף לעובדים    יום כיף משפחתי    פעילויות לגיבוש    רעיונות לימי כיף    פעילות לגיבוש כיתה    משחקי גיבוש צוות    יום גיבוש לקבוצות    ימי כיף לחברות    פעילויות גיבוש לנוער    הפעלות למבוגרים    ימי כיף במרכז    ערבי גיבוש במרכז    אירועי חברה במרכז    יום גיבוש לקבוצות    משחקי גיבוש לעובדים    ערבי גיבוש לצוות    הצעות ליום כיף    רעיונות לימי כיף לעובדים    רעיונות לערב גיבוש    ערב גיבוש לעובדים רעיונות    רעיונות למשחקי גיבוש    משחקי היכרות וגיבוש    יום כיף לחברה במרכז    משחקי גיבוש לעובדים    ערב כיף לעובדים    ימי כיף לילדים    יום גיבוש לקבוצות    
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ