הפעלות למבוגרים
 
מה היא הדרך הנכונה ביותר לגרום לאושר למבוגרים? מה היא המשמעות של הפעלות חווייתיות? איך בוחרים את האטרקציות המתאימות ביותר למבוגרים? למי מתאימות הפעילויות החווייתיות של טיול פלוס?

הימים חולפים וקמטי השנים עשויים להיראות על פניהם של רבים וטובים. אולם אין ספק כי בנפשם אותם מבוגרים נשארים הילדים הצעירים מפעם עם אותו רצון להשתעשע ולעיתים גם להתפרע, ממש כמו אז. אין ספק כי האושר הגדול ביותר בעולם המבוגרים הוא לא פעם הידיעה כי ניתן מידי פעם לחזור לימים היפים של אז וליהנות מפעילות שהיא אטרקטיבית יותר ושונה ממה שנהוג ביום יום.

עם זאת חשוב מאוד לציין כי כל אותן הפעלות למבוגרים נעשות בצורה מבוקרת ומותאמת ליכולותיהם של המשתתפים. כל סוג של פעילות בטיול פלוס הינה פעילות אשר עוברת את כל הבקרות הנדרשות. כל מתקני טיול פלוס כולל טרקטורוני השטח מבדקים ומאושרים לשימוש על פי כל התקנות המחמירות ביותר.

הפעלות למבוגרים דורשות כאמור ידע רב ויכולות לא מבוטלות. בטיול פלוס ניתן ליהנות משלל פעילויות וכאמור לבנות את התוכנית הרצויה בהתאם לתקציב ולאופי המשתתפים.

מתחם פארק יקום הינו פארק רחב ומרשים ביותר השוכן לשפת אגם מופלא. הפעלות למבוגרים יכולות לכלול, בין השאר, הרצאות באולם הכנסים הממוקם ממש על שפת האגם. לא נוכל לסיים את היום הקסום ללא ארוחה טעימה ומפנקת. במקום מתחם זולה ומיטות עיסויים.

ערבי גיבוש ביקום? למי זה מתאים?
כאמור פעילויות טיול פלוס בפארק יקום יכולות להתאים לטובת פעילות למבוגרים וכמו כן לילדים ולנוער. במתחם פארק יקום נהנים מידי יום ילדים ומבוגרים, חברות ענק וארגונים פרטיים וכמו כן משפחות. המקום מותאם לפעילות של עד 350 משתתפים. כמו כן הצוות המקצועי של טיול פלוס ידריך וישרת את האורחים לשביעות רצונם המלאה אורך כל הדרך.

מחפשים רעיונות לערב צוות? טיול פלוס לשירותכם!
כאמור פעילויות טיול פלוס מותאמות לערבי גיבוש חברתיים, ימי הולדת, השקות ועוד. בין השאר ניתן ליהנות ממסלולים מאתגרים ברכיבה על גבי טרקטורוני רייזר, טיפוס על קירות, גלישת אומגה, משחקי כדורי באבל מתנפחים, מטווחי ירי כדורי צבע ועוד.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
נילמט השקעות בע"מ מקבוצת רייזר בפארק יקום
איריס עקרון - הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים - נייד:  0722-791-678  |  מייל: iris@rzrtrip.co.il
 
ערב כיף לעובדים    יום כיף משפחתי    פעילויות לגיבוש    רעיונות לימי כיף    פעילות לגיבוש כיתה    משחקי גיבוש צוות    יום גיבוש לקבוצות    ימי כיף לחברות    פעילויות גיבוש לנוער    הפעלות למבוגרים    ימי כיף במרכז    ערבי גיבוש במרכז    אירועי חברה במרכז    יום גיבוש לקבוצות    משחקי גיבוש לעובדים    ערבי גיבוש לצוות    הצעות ליום כיף    רעיונות לימי כיף לעובדים    רעיונות לערב גיבוש    ערב גיבוש לעובדים רעיונות    רעיונות למשחקי גיבוש    משחקי היכרות וגיבוש    יום כיף לחברה במרכז    משחקי גיבוש לעובדים    ערב כיף לעובדים    ימי כיף לילדים    יום גיבוש לקבוצות    
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ