אירועי חברה במרכז
 
יש לזכור לומר תודה לעובדים ולמנהלים שלנו, מפעם לפעם. הדרך המעולה לעשות זאת היא באמצעות ארגון של אירועי חברה במרכז. אירועים כאלה יכולים להיות טובים מאוד גם לחברות קטנות ומשפחתיות, ויש להם משמעות גדולה עוד יותר כאשר מדובר בחברות גדולות, כאלה שמעסיקות מאות רבות של עובדים. יום מרוכז של גיבוש חברתי חשוב מאוד למקומות שבהם נהוגים צוותי עבודה וכן לחברות שרוצות תקשורת ישירה עם העובדים.
 
הפקת אירועים מקצועית 
ארגונים ומקומות עבודה בימינו, משקיעים לרוב בפעילות מקצועית. מרבית החברות לא ממש יודעות מאיפה להתחיל או מעוניינות להשקיע את הזמן בהפקה מקצועית של פעילות מהנה עם משמעות חברתית. הפקה של אירועי חברה במרכז דורשת זמן, סבלנות והרבה מאוד ניסיון ומקצועיות. מי שמחפש לארגן אירועי חברה, ימי כיף וגיבוש, פונה בדרך כלל למפיקי אירועים שמספקים חבילת שירותים מהודקת. 
 
איריס עקרון, המתמחה בהפקת ימי כיף ואירועים עסקיים וחברת נילמט השקעות - פועלים בתחום ימי הכיף והאירועים מזה זמן רב. איריס וצוות עובדיה מפעילים חברה משפחתית להפקת אירועים כאשר מאות חברות כבר הזמינו, נהנו והתרשמו ממה שיש לעסק זה להציע. פעילויות מסוגים שונים מבטיחות אתגר, גיבוש, עניין והנאה ביום שמוקדש בראש ובראשונה – לעובדי החברה. 
 
מתגבשים ונהנים
יום גיבוש לחברות בהפקתה של איריס עקרון יכול להתממש במגוון רחב של תצורות. אפשר בהחלט לפתוח אירועי חברה במרכז בארוחת בוקר עשירה ולאחר מכן להמשיך לעבר רכבי שטח לנסיעה עתירת אדרנלין. אפשר גם להתחיל במגוון רחב של תחנות פעילות בהדרכת מדריכים מנוסים ולהמשיך לאחר מכן לארוחת צהריים מפנקת במתחם מקורה. 
 
רוצים לדעת אילו עוד צורות של גיבוש חברתי אפשר להזמין? בין היתר ניתן לשלב:
• מתחם ספא עם מיטות טיפול ועיסויים מפנקים. 
• פעילות של קליעה למטרה באמצעות רובי צבע מקצועיים או פעילות פיינטבול מקפיצת דופק. 
• שולחנות משחק מסוגים שונים, לתחרויות באווירה נעימה. 
• התמודדות עם קיר טיפוס ייחודי בתוספת גלישת אומגה מלהיבה. 
 
רוצים לשמוע עוד על אפשרויות של יום גיבוש לחברות? רוצים אירועי חברה במרכז שיופקו עבורכם במיומנות ובמקצועיות? איריס עקרון תפיק, תארגן ותגבש עבורכם את היום המושלם. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
נילמט השקעות בע"מ מקבוצת רייזר בפארק יקום
איריס עקרון - הפקת ימי כיף ואירועים עסקיים - נייד:  0722-791-678  |  מייל: iris@rzrtrip.co.il
 
ערב כיף לעובדים    יום כיף משפחתי    פעילויות לגיבוש    רעיונות לימי כיף    פעילות לגיבוש כיתה    משחקי גיבוש צוות    יום גיבוש לקבוצות    ימי כיף לחברות    פעילויות גיבוש לנוער    הפעלות למבוגרים    ימי כיף במרכז    ערבי גיבוש במרכז    אירועי חברה במרכז    יום גיבוש לקבוצות    משחקי גיבוש לעובדים    ערבי גיבוש לצוות    הצעות ליום כיף    רעיונות לימי כיף לעובדים    רעיונות לערב גיבוש    ערב גיבוש לעובדים רעיונות    רעיונות למשחקי גיבוש    משחקי היכרות וגיבוש    יום כיף לחברה במרכז    משחקי גיבוש לעובדים    ערב כיף לעובדים    ימי כיף לילדים    יום גיבוש לקבוצות    
 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ